Відгуки клієнтів
Залишити відгук
5.05.2017
Віктор Антонюк
Рекомендую

Дякуємо ПП "ЧІП" за своєчасну поставку обладнання для обробки таких матеріалів, як високоміцний чавун і нержавіюча сталь - "Мить-1".

Завдяки високому професіоналізму співробітників ПП "ЧІП", весь запланований обсяг робіт був проведений в рекордно стислі терміни з отриманням необхідних для нас результатів. Ми сподіваємося на подальшу успішну співпрацю. Бажаємо Вашій компанії постійного зростання і розвитку, а також стабільного фінансового благополуччя.

17.12.2016
Сергій Відничук
Рекомендую

Організацією ПП "ЧІП" було поставлено 3 верстата консольних напівавтоматів - "Мить-1-01ПА", "Мить-1-02ПА", "Мить-1-03ПА".

Поставка обладнання та пусконалагоджувальні роботи були виконані своєчасно, в точно обумовлені договором терміни. Вони повністю відповідають нашим технічним вимогам і працюють в звичайному режимі без нарікань, прості і надійні в експлуатації.

Дякуємо Вам за співпрацю.

15.07.2016
Михайло Панасюк
Рекомендую

Для проведення випробувань на наше підприємство було закуплено верстати консольні напівавтомати "Мить-1-01ПА", "Мить-1-02ПА".

Можемо констатувати помітно високу якість різу, невеликі втрати охолоджуючої рідини, зниження втрати металу, хороший робочий ресурс. За результатом випробувань нашим керівництвом буде розглянуто питання постійного використання верстатів консольних напівавтоматів на нашому виробництві.

Дякуємо ПП "ЧІП" за співпрацю і за надання інформації щодо технічних особливостей верстатів типу "Мить".

1.04.2014
Іван Супрунюк
Рекомендую

Здрастуйте, шановні колеги.

У цьому листі хочемо висловити щиру подяку керівництву ПП "ЧІП" в особі ... за неодноразово проявлені увагу і підтримку з технічних питань, що стосуються придбаних нами за доступною ціною в Вашій компанії верстатів двостоякових напівавтоматів "Мить-2" і "Мить-3" . Також висловлюємо надію і на подальшу плідну і взаємовигідну співпрацю.

17.11.2013
Богдан Ніколенко
Рекомендую

Хочемо висловити подяку співробітнику компанії ПП "ЧІП" з сервісного відділу за своєчасну і кваліфіковану допомогу у вирішенні несправності в роботі верстата консольного з ручною подачею "Мить-1-01", а також за проведене навчання фахівця-пильщика.

Ми раді співпрацювати з компанією, в якій працюють такі чуйні та професійні співробітники.

10.03.2012
Андрій Самойленко
Рекомендую

Наше підприємство висловлює подяку Вашому співробітнику ... за проведені консультації з роботи на придбаному в Вашій компанії універсальному стрічково-відрізному верстаті типу "Мить". Хочеться відзначити точність і чистоту різу, легкість в обслуговуванні, а також економічність в енергоспоживанні верстата "Мить-1 01" (консольний з ручною подачею).

Пуско-налагоджувальні роботи були проведені швидко і якісно. Також хочеться відзначити компетентне та професійне навчання пильщиків, яке проводилося на нашому підприємстві фахівцем ПП "ЧІП". Сподіваємося, що наша співпраця продовжиться і в майбутньому.

Шановні клієнти, цей розділ призначений виключно для відгуків про компанію, коментарі з інших питань не публікуються.