Продукція
Верстат: Мить 1-01
Верстат: Мить 1-02
Верстат: Мить 1-02ПА
Верстат: Мить 1-03
Верстат: Мить 1-03ПА
Верстат: Мить 2
Верстат: Мить 2-500
Верстат: Мить 3

Верстати типу "Мить" є універсальними стрічково-відрізними верстатами, які розроблені на основі сучасних технологій різання металів, що дозволяє обробляти практично всі основні матеріали: фасонні профілі, труби, суцільний профіль з легких сплавів, кольорових металів, конструкційних, нержавіючих і швидкорізальних сталей, високоміцних чавунів.

Поворот рами верстатів дозволяє обробляти матеріали під кутом до 50 градусів. Точність і чистота різу забезпечує якісну підготовку поверхонь під зварювання і монтаж. Мала енергоємність, простота і надійність обслуговування, економія дорогого оброблюваного матеріалу робить незамінними ці верстати на виробництві.

Зараз на сучасних машинобудівних заводах світу вже перейшли на використання стрічково-відрізних верстатів. Наші верстати дозволяють відчутно заощадити час, знизити втрати металу, зменшити енергоспоживання, удосконалити технологічний процес і суттєво підвищити якість продукції. На тлі стрімкого зростання цін на електроенергію і метал верстати типу «Мить» дозволять не тільки заощадити гроші, але і скласти гідну конкуренцію на ринку верстатобудування і металообробки.

Ми пропонуємо Вашій увазі широку гаму верстатів стрічково-пильних нашого виробництва.

Модельний ряд представлений наступними типами верстатів:

  1. З ручною подачею.
  2. Гідравлічні.
  3. Гідравлічні, двостоякові напівавтомати.
  4. Верстати спеціального призначення.

Підприємство також виробляє допоміжне обладнання: рольганги, тензіометри, пристосування для пакетного різання.

Продукція підприємства сертифікована і запатентована.
Сертифікат: № UA1.003.0100873-15
Патент: UA 15-09